Spotkanie autorskie z Natalią Sońską

W bibliotece szkolnej 22 lutego odbyło się spotkanie autorskie z młodą pisarką, absolwentką naszego gimnazjum – Natalią Sońską. Natalia jest autorką poczytnych powieści obyczajowych, opowiadających o życiu i perypetiach sercowych młodych ludzi wchodzących w dorosłość. Do tej pory ukazały się trzy tytuły: „Garść pierników, szczypta Miłości”, „Mniej złości, więcej Miłości”, „Obudź się Kopciuszku”.

Przygotowywana  jest następna powieść, która znajdzie się w księgarniach 15 marca.

W spotkaniu uczestniczyli uczniowie oraz nauczyciele. Gimnazjaliści zadawali wiele różnych pytań, interesował ich warsztat pisarski Natalii, współpraca z wydawnictwem Czwarta Strona, które promuje jej książki, źródła inspiracji itp. Pisarka opowiadała również o swoich studiach prawniczych i planach na przyszłość, zachęcała młodzież do odważnego realizowania swoich pasji.

Zobacz zdjęcia w galerii >>>