Mistrzostwa Łańcuta w piłce nożnej chłopców

W środę 3 lutego nasza szkoła wzięła udział w MISTRZOSTWACH ŁAŃCUTA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W HALOWEJ PIŁCE NOZNEJ CHŁOPCÓW. W turnieju uczestniczyło sześć drużyn: Markowa, Rakszawa, Krzemienica, Kraczkowa, PG 2 i PG1.

Mecze rozgrywane były w dwóch grupach. Reprezentacja naszej szkoły po zwycięstwach: 1:0 z Markową i 2:1 z Rakszawą zajęła pierwsze miejsce w grupie i awansowała do półfinału. W półfinale w pojedynku  z PG 2 nasza młodzież zwyciężyła 1:0 i awansowała do finału.

W finale przyszło spotkać się po raz drugi z drużyną z Rakszawy. Po bardzo zaciętym pojedynku przy stanie meczu 1:1 na 2 sekundy przed zakończeniem spotkania straciliśmy bramkę.

Zwycięzcą turnieju została drużyna z Rakszawy, nasza szkoła zajęła II miejsce.

Gratulacje dla wszystkich uczestników turnieju za ambitną, sportową walkę.

Drużyna grała w składzie : Jakub Cyburt, Oskar Lipski, Radosław Sroczyk, Daniel Baran, Szymon Bieniasz, Adam Barabasz, Szymon Dziedzic, Wojciech Kluz, Norbert Nycz, Dawid Józefczyk i Michał Kożuszek.

Opiekun drużyny: Mariusz Urbański