Wystawa prac plastycznych Patrycji Wlaź

Dnia 12 01.2016 r. miało miejsce ważne wydarzenie. Pani Małgorzata Sońska, dyrektor MBP w Łańcucie oraz pan dyrektor naszej szkoły, Adam Hoły, dokonali uroczystego otwarcia wystawy prac plastycznych Patrycji Wlaź, naszej koleżanki.

Gościnne progi  sali wystawowej biblioteki odwiedziło mnóstwo gości: rodzina i przyjaciele Patrycji, dyrektor i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 3 w Łańcucie, gdzie poprzednio uczyła się Patrycja, a także pracownicy i wychowankowie: dzieci i dorośli z łańcuckiego Środowiskowego Domu Samopomocy, Niepublicznego Ośrodka Rewalidacyjno- Wychowawczego Caritas z Wysokiej, Warsztatów Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia Przyjaciół Młodzieży Specjalnej Troski z Białobrzegów oraz nauczyciele i uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Łańcucie. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, a występ przygotowany dla Patrycji i uczestników spotkania, wniósł dużo radości i spontanicznych reakcji najmłodszych dzieci.

Głos na spotkaniu zabrali dorośli, a także nasi szkolni artyści: chór ( w znanym składzie) razem z Patrycją pod opieką pani Barbara Hoły, który wykonał skoczne piosenki i kilkoro aktorów ( Sylwia Walat, Paulina Bednarz, Sylwia Ziemińska, Radek Radecki) , którzy wcielili się w bajkowe postacie, przygotowani przez panią Agnieszka Koszteyn. Po części artystycznej wszyscy uczestnicy spotkania obejrzeli obrazy i rękodzieło Patrycji oraz wpisali się do bibliotecznej kroniki. Zachęcamy wszystkich, aby odwiedzili tę wesołą i kolorową wystawę.

zobacz zdjęcia w galerii >>>